Haber

Futbol: haftanın programı

Futbolda Spor Toto 1. Lig’de 17. hafta, TFF 2. Lig’de 18. hafta, TFF 3. Lig’de 16. hafta; Kadınlar Futbol Muhteşem Ligi’nde 8. hafta maçları oynanacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’ndan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın programı şöyle:

Spor Toto 1.Lig

Bugün:

20.00 Yılport Samsunspor-Yeni Malatyaspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

Yarın:

13.30 Tuzlaspor-Çaykur Rizespor (15 Temmuz Sancaktepe)

13.30 Ankara Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

16.00 Altaş Denizlispor-Altay (Denizli Atatürk)

19.00 Göztepe-Manisa FK (Gürsel Aksel-Ev sahibi seyircisiz)

11 Aralık Pazar:

13.30 Dyorex Boluspor-Beycimento Bandırmaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Erzurumspor FK (Eryaman)

19.00 Altınordu-Bodrumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

12 Aralık Pazartesi:

20.00 Pendikspor-Sakaryaspor (Pendik)

TFF 2. Lig

Beyaz Küme:

Yarın:

14.00 Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor-Batman Petrolspor (Bolluca)

14.00 İnegölspor-Ankaraspor (İnegöl İlçesi)

11 Aralık Pazar:

14.00 Menemen FK-Sivas Belediyespor (Menemen İlçesi)

14.00 Bayburt Özel İdare-Tarsus İdmanyurdu (Bayburt Genç Osman)

14.00 Anagold 24Erzincanspor-Esenler Erokspor (Erzincan 13 Şubat Şehir)

14.00 Isparta 32-Çorum FK (Isparta Atatürk)

14.00 Şanlıurfaspor-HES İlaç Afyonspor (11 Nisan)

14.00 Somaspor-Bursaspor (Soma Atatürk)

14.00 Düzce Cam Düzcespor-Amed Sportif Etkinlikler (Düzce 18 Temmuz)

Kırmızı Küme:

Yarın:

14.00 Etimesgut Belediyespor-Kırşehir FK (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

11 Aralık Pazar:

13.00 İskenderunspor-Bucaspor 1928 (7 Ocak)

13.00 1461 Trabzon FK-Fethiyespor (Ortahisar Yavuz Selim)

14.00 GMG Kastamonuspor-Kocaelispor (Gazi)

14.00 Zonguldak Kömürspor-Baynet İnşaat Balıkesirspor (Karaelmas K. Köksal)

14.00 Diyarbakırspor-Sarıyer (Diyarbakır)

14.00 Adıyaman FK-Pazarspor (Adıyaman Atatürk)

14.00 TECO Karacabey Belediyespor-Serik Belediyespor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)

14.00 Ankara Demirspor-Weecoins Kırklarelispor (TCDD Ankara Demirspor)

14.00 Bitexen Vanspor FK-Uşakspor (Van Atatürk)

TFF 3. Lig

1. Ayarla:

Yarın:

14.00 52 Orduspor FK-Yomraspor (Yeni Ordu)

14.00 Çatalcaspor-Amasyaspor FK (Çatalca İzzettin)

11 Aralık Pazar:

14.00 Belediye Derincespor-Hacettepe 1945 (Belediye Derincespor Doğal Çim)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karşıyaka (Dumlupınar)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Nevşehir Gazi)

14.00 Edirnespor-BC Grubu Ağrı 1970 (Edirne 25 Kasım)

14.00 Entegre Solar Elazığspor-Eskişehirspor (Elazığ Doğukent)

14.00 Yeni Mersin İdmanyurdu-1954 Kelkit Belediyespor (Mersin)

14.00 1922 Konyaspor-GEMA Polimer Şile Yıldızspor (Selçuk Üniversitesi, 15 Temmuz)

2. Ayarlayın:

Yarın:

13.00 Bayrampaşaspor-Orduspor 1967 (Bayrampaşa Çetin Emeç)

11 Aralık Pazar:

14.00 Kırıkkale Büyük Anadoluspor-23 Elazığ FK (Başpınar)

14.00 Karaman FK-Alagöz Holding Iğdır FK (Kemal Kaynaş)

14.00 Ayvalıkgücü Belediyespor-Yardımcıoğlu Sigorta Kahramanmaraşspor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

14.00 Gümüşhane Sportif Etkinlikler-Turgutluspor (Gümüşhane Yenişehir)

14.00 Kuşadasıspor-Darıca Gençlerbirliği (Kuşadası Özer Türk)

14.00 Ergene Velimeşespor-Armoni Alanya Kestelspor (Mustafa Kemal Atatürk)

14.00 Amberçay Eynesil Belediyespor-Bulvarspor (Vakfıkebir Mahallesi)

3. Ayarla:

Yarın:

14.00 Bergama Belediyespor-Beyoğlu Yeni Çarşı (Bergama 14 Eylül)

14.00 Güneş Holding Çankaya FK-Bitexen Sapanca Gençlikspor (Osmanlı)

14.00 Kepez Belediyespor-Malatya Arguvanspor (Kepez Hasan Doğan)

11 Aralık Pazar:

14.00 Artvin Hopaspor-Bursa Yıldırımspor (Hopa İlçesi)

14.00 Muş 1984 Muşspor-Siirt İl Özel İdaresi (Muş İli)

14.00 Fatsa Belediyspor-Efeler 09 FK (Fatsa İlçesi)

14.00 68 Aksaray Belediyespor-Merkur Holding Erbaaspor (Dağılgan)

14.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Akhisarspor (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Niğde Anadolu FK-Osmaniyespor FK (Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi Yerleşkesi)

Kadınlar Futbol Ligi

A’yı ayarlayın:

11 Aralık Pazar:

12.00 Karadeniz Ereğli Belediyespor-Hatayspor (Şehit Vefa Karakurdu)

12.00 Wulfz Fatih Karagümrük-Beşiktaş Vodafone (Vefa)

12.00 Altay-Dudullu (Bağyurdu FS)

14.00 ALG Spor-Fatih Vatanspor (Batur)

Küme B:

11 Aralık Pazar:

12.00 Ataşehir Belediyespor-Bitexen Adana İdmanyurduspor (İBB Esatpaşa)

12.00 Bitexen 1207 Antalyaspor-Konak Belediyespor (Zeytinköy Saha No.1)

12.00 Amed Sportif Etkinlikler-Fenerbahçe (Amedspor Tesisleri Sentetik Saha)

12.00 Trabzonspor-Ankara Büyükşehir Belediyesi FOMGET (Trabzonspor Kadir Özcan Tesisleri)

12.00 Galatasaray Petrol Ofisi-Kireçburnu (Florya Metin Oktay Tesisleri)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
grandpashabetmatbetmatbet giriş
istanbul escort
istanbul escort
istanbul escort
adalar escort
arnavutköy escort
ataşehir escort
avcılar escort
bağcılar escort
bahçelievler escort
bakırköy escort
başakşehir escort
bayrampaşa escort
beşiktaş escort
beykoz escort
beylikdüzü escort
beyoğlu escort
büyükçekmece escort
çatalca escort
çekmeköy escort
esenler escort
esenyurt escort
eyüp escort
fatih escort
gaziosmanpaşa escort
güngören escort
kadıköy escort
kağıthane escort
kartal escort
küçükçekmece escort
maltepe escort
pendik escort
sancaktepe escort
sarıyer escort
şile escort
silivri escort
şişli escort
sultanbeyli escort
sultangazi escort
tuzla escort
ümraniye escort
üsküdar escort
zeytinburnu escort
bratca.com istanbul escort ajansı
istanbul eskort